نیازمندیهای ایران
3637
نیازمندیهای ایران
1053
نیازمندیهای ایران
393165
0
ads1
ads1

اجاره دستگاه زردی نوزاد و چشم بند ضد نور

اجاره دستگاه زردی نوزاد و چشم بند ضد نور
اجاره دستگاه زردی نوزاد و چشم بند ضد نور
تعداد بازدید
135860 دفعه
تعداد کلیک
350 دفعه
تاریخ انقضاء
جمعه, 05 مرداد 1397
تاریخ ثبت
چهارشنبه, 06 تیر 1397
تلفن
02126706421
آدرس
گروه : خدمات
زیر گروه : خدمات پزشكي

اجاره دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه فتوتراگی را از متخصصان ما در شرکت زردین بُر با نازلترین قیمت و ارائه تضمین در قبال درمان قطعی نوزاد دلبندتان بخواهید.

پک کامل دستگاه زردی نوزاد شامل :

شورت ضد زردی :دارای دولایه به منظور حفظ نوزاد شما در مقابل نور دستگاه , دارای بندهای ایمنی با قابلیت تنظیم بندها , دارای ایمنی بالا در مقابل خطراتی که احتمال وقوع دارد همچون حرکت نوزاد

چشم بند ضد زردی : از جمله محصولات شرکت زردین بُر می توان به چشم بند ضد نورد اشاره داشت .به علت انکه برخی از دستگاههای ضد زردی اشعه هایی از خود ساتع می کنند که اثرات ناخوشایندی را بر روی دید نوزاد می گذارد , ما در زردین بُر به شما توصیه می کنیم که در صورت اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد از چشم بند ضد نور استفاده نمایید.

زردین بر از جمله معدوود شرکت هایی است که این خدمت را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد و سلامتی را به فرزند شما هدیه می کند.

از جمله ویژگیهای چشم بند ضد زردی می توان موارد زیر را ذکر کرد :

دارای چاپ اختصاصی بر روب پک , دارای دولایه برای ایجاد امنیت بیشتر , قابلیت تنظیم بندها به اندازه دور سر نوزاد , تخفیف برای خرید بیش از 500 عدد چشم بند , ارائه تخفیف 10 دصدی برای خریدهای بالای 1000 عدد

چشم بند ضد نور زردین بُر بصورت عمده به سراسر کشور عرضه می گردد.

در صورتیکه تمایل دارید چشم بند شد زردی را خریداری نمایید و یا در صورت نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد تنها یک تماس با همکاران ما کافیست.

 

ارتباط با صاحب تبلیغ : اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

* : برای تکمیل فرم ستاره دارها را پر کنید
گیرنده : اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد

Template Design:Dima Group